Menu
Szukaj

Szanowni Państwo,

Pierwszy raz w historii polskiej kosmetyki pojawia się możliwość dogłębnego poznania i zrozumienia składu surowcowego oraz rzeczywistego działania preparatów kosmetycznych.

Portal www.cozakrem.pl zawiera proste i czytelne analizy kosmetyków, bazujące na deklaracji producenta (INCI).

Szczegółowy opis każdego składnika oraz krótka opinia farmaceutów i chemików umieszczona na www.cozakrem.pl, umożliwiają sprawdzenie, czy skład produktu odpowiada działaniu deklarowanemu przez producenta. Jesteśmy pewni, że portal www.cozakrem.pl stanie się nieocenioną pomocą i rzetelnym źródłem informacji zarówno dla klientów, jak i dziennikarzy i blogerów.

W ogromie informacji publikowanych w Internecie przez osoby o nikłej lub żadnej wiedzy na temat chemii i wydających opinie bez dostępu do ogólnoświatowych badań, łatwo się zagubić. Pragniemy, żeby portal www.cozakrem.pl stał się drogowskazem w podejmowaniu świadomej decyzji o zakupie produktu i ocenie jego rzeczywistego działania.

Zespół opracowujący składy to naukowcy z wiodących placówek naukowych w Polsce, dla których chemia kosmetyczna jest codziennym polem działalności zawodowej.

Zapraszamy we wspaniałą podróż do wiedzy!
Zespół www.cozakrem.pl